Best Persian New Year Messages Wishes SMS Greetings Happy NEWYEAR Images 2015

ممکن است سال نو را پر کنید قلب خود را با امید یک شروع جدید تازه و آرمان های به فردایی روشن و بهتر برای خود و عزیزان شما.

Best Persian New Year Messages Wishes SMS Greetings Happy NEWYEAR Whatsapp Images 2015 🙂

من آرزو می کنم که این سال جدید یک پچ واحد از تاریکی زندگی شما را لمس، نه یک قطره اشک هم تا کنون از چشم شما بریزد، نه یک دوست تک ترک سمت خود، نه تلاش تک بدون به رسمیت شناختن و یا ارائه بینش مناسب.

کاش یک آرزو برای شما عزیز .. ارسال شما دسته بزرگ از آرزوها از قلب نزدیک به جایی که. برای شما آرزوی سال نو خیلی خیلی مبارک ..
دوست داشتنی به عنوان یک جریان کریستال، آرام به عنوان آرام نسیم، درخشان به عنوان شکوفه به احتمال خورشید فردا! ممکن است تو را سال نو مبارک

نماز من هرگز کمتر خواهد بود … برای شما …. برای تو روشن، شاد و خوشبخت سال نو 2015.

این سال جدید آرزو می کنم که شما احساس می کنید خوشحال نه تنها آنچه می بینید منعکس شده در آینه به عنوان شما را در مقابل آن ایستاده است، بلکه توسط روح است که در آن پیچید.

Contents

Happy New Year Wishes in Persian Language

من به شما بسیار خوشحال سال جدید 2015 دوست من آرزو. ممکن است شکست خود را از سال گذشته را، راه را برای موفقیت خود را در سال پیش رو.

ممکن است شما همه چیز شما در سال جدید می خواهید دریافت کنید و غلبه بر مشکلات خود را از سال گذشته.

سال نو به ارمغان می آورد فقط شادی اشک نیست،
همه را دوست دارد فقط شما عزیز،
همه مشکلات خود خواهد بود به پایان برسد.
این برای شما آرزو ویژه من سال نو است.

آرزوهای من برای شما، شروع بزرگ برای جان، عشق برای فوریه، صلح برای مارس، هیچ نگرانی برای آوریل، سرگرم کننده برای ماه مه، لذت برای ژوئن-نوامبر، شادی برای دسامبر، یک سال جدید خوش شانس و فوق العاده 2015

اگر چه من با شما نیست، بلکه خواسته های من همیشه با شما خواهد ماند در این سال نو سال 2015. سال نو مبارک!
سال نو وعده شروع تازه و قلب هر با این امید و آرمان را پر کنید. در اینجا است ارسال آرزوهای من از عشق و خنده در این روز و برای همیشه.

خورشید، ماه و ستاره، این همه تا کنون در آسمان است. من آرزو می کنم که همه آنها می آید و نزدیک به شما برکت دهد با تمام شادی و شادی در این سال سالم، شاد، سال نو مبارک 2015.

New Year Wishes in Persian

ممکن است این سال جدید را عقل و دانش و صداقت در میان سیاستمداران ما، ممکن است در این سال جدید شادی و محتوا در میان مردم است. مبارک 2015.

ممکن است در این سال جدید، شما مبارک با پنجاه و دو هفته و دوازده ماه از شادی و هرگز پایان دادن به شادی.

نادیده گرفتن نگرانی. اجتناب از تنش. باور در شما نیت. هیچ ترس عشق عزیزان خود را که مایل تمام سال نو بسیار خوشحال! به سلامتی.

گذشته را فراموش کرده ام، به یاد داشته باشید آنچه در آن شما ساخته شده، در حال حاضر شما یک فرد بهتر که آماده را به همان اشتباه را یک بار دیگر می باشد. پس از همه، یکی از تجارب می آموزد. سال نو مبارک.

تا بالاتر از جهان تا بالا، مانند یک الماس در آسمان است. ممکن است بهترین زمان در زندگی خود اعتماد قلب شما آمده ارزش امتحان کنید.
شما می دانید خدا ترتیب برای شما .. 12 ماه عشق 52 هفته عدم توقف پاپ، و 365 روز از شادی. بنابراین، هنگامی که شما آنها را مخلوط همه .. شما یک سال بسیار شاد 2015 پیدا نشد!
قدیمی سال رفته است. اجازه دهید که گذشته مرده دفن مرده خود را دارد.سال نو در اختیار داشتن ساعت از زمان گرفته شده است. همه احترام بگذارید وظایف و فرصت از دوازده ماه های آینده! سال نو مبارک !!!!!

Wishes Quotes for Persian New Year

همه ما مسیرهای مختلف در زندگی، اما بدون توجه به جایی که ما بروید، ما را کمی از یکدیگر در همه جا بنابراین، ارسال آن را در قلب خود را. که هر روز بهترین روز سال است. سال نو مبارک.

دو کلمه تمام درهای عشق و لبخند باز شود. پس نگه داشتن لبخند بر لب و در این سال گسترش عشق. سال آینده شما را با تمام شادی آرزو دارم سال نو مبارک برکت دهد.

مه 31 دسامبر پایان غم و 2015 ژانویه 1 تواند آغاز شادی خود را. سال نو مبارک.

را فراموش کرده ام تمام کینه، هر اشتباه شرایط، و فراموش کردن غم و گسترش عشق به خدا. برای شما آرزوی سال 2015. سال نو مبارک واقعا واقعا انجام و شاد.
، پیام سال جدید
، سال جدید آرزوهای پیام
، خوشحال پیام های سال نو

Best Persian New Year Messages Wishes SMS Greetings Happy NEWYEAR Images 2015

Best Persian New Year Messages Wishes SMS Greetings Happy NEWYEAR Whatsapp Images 2015

Originally posted 2014-12-28 10:05:03.

Subscribe
Notify of

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments